Aparatūra

Aparatinė įranga yra fiziniai kompiuterinės sistemos komponentai, pvz., monitorius, klaviatūra, pelė ir kiti išoriniai įrenginiai. Tai apčiuopiamos kompiuterinės sistemos dalys, kurias galima paliesti ir pamatyti.

Hardware

Aparatinė įranga yra fiziniai kompiuterinės sistemos komponentai, pvz., pagrindinė plokštė, procesorius, atmintis, saugykla ir kiti komponentai. Tai apčiuopiama, fizinė kompiuterinės sistemos dalis, kurią galima pamatyti ir paliesti. Aparatinė įranga yra kompiuterinės sistemos pagrindas ir būtina, kad sistema tinkamai veiktų.

Aparatinė įranga apima fizinius kompiuterinės sistemos komponentus, pvz., pagrindinė plokštė, procesorius, atmintis, saugykla ir kitus komponentus. Tai apčiuopiama, fizinė kompiuterinės sistemos dalis, kurią galima pamatyti ir paliesti. pagrindinė plokštė yra pagrindinė kompiuterio sistemos plokštė, joje yra procesorius, atmintis a> ir kitus komponentus. procesorius yra pagrindinis kompiuterinės sistemos komponentas ir yra atsakingas už instrukcijų vykdymą ir skaičiavimų atlikimą. Atmintis yra kompiuterinės sistemos saugojimo vieta, naudojama duomenims ir programoms saugoti. Saugykla yra fizinis įrenginys, naudojamas duomenims saugoti, pvz., standusis diskas arba kietojo kūno diskas. Kiti kompiuterinės sistemos komponentai apima maitinimo šaltinį, aušinimo sistemą ir įvesties / išvesties įrenginius.

Aparatinė įranga yra kompiuterinės sistemos pagrindas ir būtina. kad sistema tinkamai veiktų. Be tinkamos techninės įrangos kompiuterinė sistema negalės paleisti programų ar saugoti duomenų. Norint užtikrinti optimalų kompiuterinės sistemos veikimą, svarbu pasirinkti tinkamą aparatinę įrangą.