Apple

„Apple“ yra Amerikos tarptautinė technologijų įmonė, kurianti, kurianti ir parduodanti vartotojišką elektroniką, kompiuterių programinę įrangą ir . internetinės paslaugos. Jis geriausiai žinomas dėl savo „iPhone“, „iPad“, „Mac“ ir „Apple Watch“ produktų.

Apple

„Apple Inc.“ yra Amerikos daugianacionalinė technologijų įmonė, kurios būstinė yra Cupertino mieste, Kalifornijoje, kuri kuria, kuria ir parduoda vartotojišką elektroniką, kompiuterių programinę įrangą, ir internetinės paslaugos. Tai viena didžiausių pasaulyje technologijų įmonių pagal pajamas ir viena vertingiausių pasaulio įmonių.

„Apple“ įkūrė Steve'as Jobsas, Steve'as Wozniakas ir Ronaldas Veinas 1976 m. balandžio mėn. sukūrė ir parduoda asmeninius kompiuterius. 1977 m. sausio mėn. ji buvo įtraukta į „Apple Computer, Inc.“, o 2007 m. sausio mėn. buvo pervadinta į „Apple Inc.“, kad būtų atspindėtas dėmesys buitinei elektronikai. „Apple“ yra didžiausia pasaulyje informacinių technologijų įmonė pagal pajamas ir trečia pagal dydį mobiliųjų telefonų gamintoja po „Samsung“ ir „Huawei“.

Pagrindinės „Apple“ produktų linijos yra „iPhone“, „iPad“ , „Mac“, „Apple Watch“ ir „Apple TV“. „Apple“ programinė įranga apima „MacOS“ ir „iOS“ operacines sistemas, „iTunes“ medijos leistuvą, „Safari“ žiniatinklio naršyklę ir „iLife“ bei „iWork“ kūrybiškumo ir našumo rinkinius, taip pat profesionalias programas, tokias kaip „Final Cut Pro“. , Logic Pro ir Xcode. Jos internetinės paslaugos apima „iTunes Store“, „iOS App Store“ ir „Mac App Store“, „Apple Music“ ir „iCloud“.

„Apple“ yra „Dow Jones Industrial“ dalis. Vidutinis nuo 2015 m. birželio 9 d. „Apple“ yra didžiausia technologijų įmonė pasaulyje pagal bendrą turtą ir vertingiausias pasaulyje prekės ženklas. Tai taip pat trečia pagal dydį mobiliųjų telefonų gamintoja pasaulyje. 2018 m. rugpjūčio mėn. „Apple“ tapo pirmąja viešąja JAV įmone, kurios vertė viršija 1 trilijoną USD.

2018 m. „Apple“ pasaulinės metinės pajamos siekė 265 mlrd. USD, ty 16 % daugiau nei praėjusiais metais. „Apple“ yra didžiausia pasaulyje informacinių technologijų įmonė pagal pajamas ir trečia pagal dydį mobiliųjų telefonų gamintoja po „Samsung“ ir „Huawei“. „Apple“ yra vertingiausias pasaulyje prekės ženklas, o žurnalas „Fortune“ jį įvertino kaip labiausiai vertinamą įmonę pasaulyje.

Pagrindinės „Apple“ produktų linijos yra „iPhone“, „iPad“, „Mac“, „Apple Watch“. ir Apple TV. „Apple“ programinė įranga apima „MacOS“ ir „iOS“ operacines sistemas, „iTunes“ medijos leistuvą, „Safari“ žiniatinklio naršyklę ir „iLife“ bei „iWork“ kūrybiškumo ir našumo rinkinius, taip pat profesionalias programas, tokias kaip „Final Cut Pro“. , Logic Pro ir Xcode. Jos internetinės paslaugos apima „iTunes Store“, „iOS App Store“ ir „Mac App Store“, „Apple Music“ ir „iCloud“.

„Apple“ yra technologijų pramonės lyderė dešimtmečius, o jos produktai ir paslaugos pakeitė žmonių sąveiką su technologijomis. „Apple“ atsidavimas naujovėms ir klientų pasitenkinimas padarė ją viena sėkmingiausių kompanijų pasaulyje.