Arizonos valstijos universitetas

Arizonos valstijos universitetas yra viešasis tyrimų universitetas, esantis Arizonos Finikso metropolinėje zonoje. Tai didžiausias JAV valstybinis universitetas pagal stojančiųjų skaičių, kuriame daugiau nei 90 000 studentų mokosi daugiau nei 500 akademinių programų.

Arizona State University

Arizonos valstijos universitetas (ASU) yra viešasis tyrimų universitetas, esantis Arizonos Finikso metropolinėje zonoje. Įkurta 1885 m. kaip teritorinė normalioji mokykla, ASU yra didžiausias valstybinis universitetas Jungtinėse Amerikos Valstijose, kuriame studijuoja daugiau nei 100 000 studentų į daugiau nei 500 bakalauro ir magistro studijų programų. ASU yra priskiriamas moksliniam universitetui, turinčiam labai didelį mokslinį aktyvumą pagal Carnegie aukštojo mokslo institucijų klasifikaciją .

ASU yra suskirstyta į 16 kolegijų ir mokyklų, įskaitant Ira A. Fulton inžinerijos mokyklas, W. P. Carey verslo mokykla, laisvųjų menų ir mokslų kolegija, slaugos ir sveikatos inovacijų kolegija, Mary Lou Fulton mokytojų kolegija, Sandra Day O'Connor Teisės kolegija ir Thunderbird pasaulinės vadybos mokykla. ASU siūlo daugiau nei 350 bakalauro studijų programų, daugiau nei 100 magistrantūros studijų programų ir daugiau nei 100 sertifikatų programų.

ASU yra daugybė tyrimų centrų ir institutų, įskaitant Biodizaino institutas, Pasaulinis tvarumo institutas, Kognityvinio visur esančio skaičiavimo centras, Švietimo per tyrinėjimą centras ir Centras Teisė, mokslas ir inovacijos. ASU taip pat palaiko daugybę tyrimų partnerysčių su kitais universitetais ir organizacijomis, įskaitant Mayo kliniką, Nacionalinius sveikatos institutus ir Nacionalinį mokslo fondą.

ASU yra Pac-12 konferencijos narys ir remia 19 universiteto sporto komandų. „Sun Devils“ iš viso laimėjo 24 NCAA čempionatus, iš jų tris – beisbolo, du – vyrų ir vieną – moterų krepšinio. ASU taip pat turi daugybę studentų organizacijų, įskaitant „Sun Devil Marching Band“, „Sun Devil“ studentų ir sportininkų patariamąjį komitetą ir „Sun Devil“ studentų vyriausybę.

ASU įsipareigoja teikti kokybišką švietimas savo studentams ir teigiamas poveikis bendruomenei. Universitetas įgyvendina daug iniciatyvų, skirtų skatinti tvarumą, įvairovę ir bendruomenę. sužadėtuvės. ASU taip pat yra įsipareigojusi suteikti aukštąjį mokslą visiems studentams, neatsižvelgiant į jų kilmę ar finansinę padėtį.