Atvirieji fondai

Atvirieji fondai yra investiciniai fondai, galintys išleisti ir išpirkti akcijas bet kuriuo metu laikas. Paprastai jie yra suskirstyti kaip bendrieji fondai arba biržoje prekiaujami fondai ir yra valdomi profesionalūs fondo valdytojai.

Open-ended Funds

Atvirieji fondai yra investicijų fondo tipas, leidžiantis investuotojams pirkti ir parduoti akcijas bet kuriuo metu. Skirtingai nuo uždarojo tipo fondų, kuriuose yra fiksuotas akcijų skaičius, atvirasis fondas gali išleisti naujas akcijas, kad patenkintų investuotojų paklausą. . Šio tipo fondas taip pat žinomas kaip abipusis fondas, nes jį valdo profesionalus fondo valdytojas, investuojantis daugelio investuotojų sukauptus pinigus į įvairius turtus.

Atviras
href="/fondas">fondai paprastai sudaromi kaip patikos fondas arba įmonė, o fondo valdytojas yra atsakingas už investavimą< /a> sprendimus investuotojų vardu. fondo valdytojas paprastai investuoja į įvairų turtą, pvz., akcijas, obligacijas ir žaliavas, siekdamas diversifikuoti fondo investicijas ir sumažinti riziką. fondo valdytojas taip pat stebės fondo veiklos rezultatus ir prireikus atliks koregavimus.

Atviras fondai paprastai yra atviri visuomenei, o tai reiškia, kad kiekvienas gali į juos investuoti. Juos taip pat reguliuoja JK Finansinio elgesio institucija (FCA), kuri užtikrina, kad fondo valdytojas veiktų geriausiais interesais. investuotojų.

Atvirieji fondai yra populiarus pasirinkimas investuotojams, ieškantiems diversifikuoto portfelio ir norintiems pasinaudoti profesionalų patirtimi fondo valdytojas. Jie taip pat yra geras pasirinkimas tiems, kurie nori turėti galimybę bet kada pirkti ir parduoti akcijas. Tačiau investuotojai turėtų žinoti, kad atviriems fondams gali kilti rinkos rizika, o jų investicijų vertė gali nukristi. tiek žemyn, tiek aukštyn.