Blockchain

Blockchain yra paskirstytos knygos technologija, leidžianti saugiai ir nekintamas skaitmeninių operacijų įrašų saugojimas. Tai decentralizuota sistema, leidžianti atlikti tarpusavio sandorius be trečiosios šalies tarpininko.

Blockchain

Blockchain yra paskirstytos knygos technologija, naudojama operacijoms kompiuterių tinkle saugoti ir įrašyti. Tai decentralizuota sistema, kuri yra saugi, skaidri ir nekintama. Technologija Blockchain naudojama kuriant skaitmeninę operacijų, saugomų paskirstytoje duomenų bazėje, knygą. Ši knyga yra bendrinama visame kompiuterių tinkle ir yra nuolat atnaujinama bei tikrinama.

Blockchain technologija naudojama saugiai sukurti a> ir nekintamas operacijų įrašas. Tai paskirstytos knygos technologija, naudojama operacijoms kompiuterių tinkle saugoti ir įrašyti. Sandoriai saugomi blokuose, kurie yra sujungti į grandinę. Kiekviename bloke yra ankstesnio bloko kriptografinė maiša, laiko žyma ir operacijos duomenys. Dėl to neįmanoma pakeisti ar ištrinti jokios operacijos nepakeitus visos grandinės.

Blockchain technologija naudojama daugelyje skirtingų pramonės šakų, įskaitant finansus, sveikatos priežiūrą ir tiekimo grandinę. valdymas. Jis naudojamas saugiems ir skaidriems operacijų įrašams kurti, taip pat skaitmeninio turto perkėlimui palengvinti. Blockchain technologija taip pat naudojama kuriant išmaniąsias sutartis, kurios yra skaitmeninės sutartys, kurios automatiškai vykdomos, kai įvykdomos tam tikros sąlygos.

Blockchain
/a> technologijos keičia mūsų verslo būdą ir sąveikauja su technologijomis. Tai
saugi, skaidri ir nekintanti technologija, naudojama kuriant naują pasitikėjimo ir skaidrumo erą.