Dalintis

„Share“ yra ne pelno organizacija, teikianti maistą, pastogę ir kitus būtiniausius poreikius žmonėms, patiriantiems benamystę Sietle. plotas. Jie taip pat teikia išteklių, padedančių žmonėms pereiti iš benamystės į stabilų būsto.

Share

„Share“ yra ne pelno organizacija, kuri siekia panaikinti benamystę Jungtinėse Valstijose. 1988 m. įkurta „Share“ išaugo ir tapo viena didžiausių ir sėkmingiausių benamių paslaugų teikėjų šalyje. Organizacija teikia įvairias paslaugas benamiams ir šeimoms, įskaitant būsto suteikimą, įdarbinimą, sveikatos priežiūrą ir švietimas.

Share misija yra panaikinti benamystę Jungtinėse Amerikos Valstijose, suteikiant būsto būstą, < a href="Uzimtumas">įdarbinimas, sveikatos priežiūra ir švietimas benamiams asmenims ir šeimoms. Organizacija siekia sukurti saugią aplinką tiems, kuriems jos reikia, ir padėti jiems tapti savarankiškiems. „Share“ taip pat padeda didinti informuotumą apie benamystę ir propaguoti politikos pakeitimus, kurie padėtų panaikinti benamystę.

Share veikia. įvairios programos, skirtos padėti benamiams asmenims ir šeimoms. Tai apima skubias prieglaudas, pereinamojo laikotarpio būsto, nuolatinio palaikomojo būsto ir pagalbinės paslaugos. „Share“ taip pat teikia įdarbinimo paslaugas, sveikatos priežiūrą ir švietimo programas. Organizacija bendradarbiauja su vietos valdžios institucijomis, įmonėmis ir kitomis organizacijomis, kad teiktų šias paslaugas.

Dalykitės taip pat darbais, kuriais siekiama didinti informuotumą apie benamystę ir pasisakyti už politikos pakeitimus, kurie padėti užbaigti benamystę. Organizacija bendradarbiauja su vietos, valstijų ir federalinėmis vyriausybėmis, siekdama užtikrinti, kad benamiai asmenys ir šeimos galėtų naudotis jiems reikalingomis paslaugomis. „Share“ taip pat bendradarbiauja su žiniasklaida, kad padidintų informuotumą apie benamystę ir pasisakytų už politikos pakeitimus, kurie padėtų panaikinti benamystę.

Share įsipareigojo panaikinti benamystę Jungtinėse Valstijose. Organizacija siekia suteikti benamiams būsto, įdarbinimo, sveikatos priežiūros ir švietimo ir šeimoms. „Share“ taip pat siekia didinti informuotumą apie benamystę ir propaguoti politikos pakeitimus, kurie padėtų panaikinti benamystę. Savo programomis ir propagavimo pastangomis „Share“ stengiasi pakeisti tų, kuriems reikia pagalbos, gyvenimus.