Edvardas Džounsas

Edwardas Jonesas yra finansinių paslaugų įmonė, teikianti investavimo konsultacijas ir paslaugas individualiems investuotojams ir smulkaus verslo. Jos būstinė yra Sent Luise, Misūrio valstijoje, joje dirba daugiau nei 14 000 finansų patarėjų Jungtinėse Valstijose ir Kanadoje.

Edward Jones

Edwardas Jonesas yra finansinių paslaugų įmonė, teikianti investavimo konsultacijas ir paslaugas individualiems investuotojams ir smulkaus verslo. 1922 m. įkurta įmonė išaugo ir tapo viena didžiausių finansinių paslaugų įmonių Jungtinėse Amerikos Valstijose, turinti daugiau nei 14 000 finansų patarėjų ir daugiau nei 7 mln. klientų. Įmonės būstinė yra Sent Luise, Misūrio valstijoje, jos biurai yra visose 50 valstijų ir Kanadoje.

Edwardas Jonesas teikia platų paslaugų spektrą, įskaitant išėjimo į pensiją planavimas, turto planavimas, koledžo santaupos ir draudimas. Bendrovė taip pat siūlo įvairius investicinius produktus, tokius kaip akcijos, obligacijos, investiciniai fondai ir biržoje prekiaujami fondai. Be to, Edwardas Jonesas teikia finansines konsultacijas ir patarimus, padedančius klientams priimti pagrįstus sprendimus dėl savo investicijų.

Edwardas Jonesas yra įsipareigojusi teikti individualizuotas paslaugas savo klientams. Bendrovės finansų konsultantai yra skirti padėti klientams pasiekti savo finansinius tikslus, teikdami jiems pritaikytus patarimus ir rekomendacijas. Bendrovė taip pat siūlo įvairius internetinius įrankius ir išteklius, kad padėtų klientams būti informuotiems ir priimti pagrįstus sprendimus apie savo investicijas.

Edwardas Jonesas yra patikimas vardas <...> a href="Finansines_paslaugos">finansinių paslaugų pramonė ir buvo pripažinta už įsipareigojimą teikti kokybiškas paslaugas ir patarimus. Per pastaruosius 18 metų žurnalas „Fortune“ įmonę pavadino viena geriausių darbo vietų. Be to, žurnalas „Fortune“ pastaruosius 11 metų Edwardas Jonesas buvo pripažintas viena iš „labiausiai vertinamų pasaulio įmonių“.