Ethereum fondas

Ethereum fondas yra Šveicarijos ne pelno organizacija, remianti atvirojo kodo Ethereum kūrimą. blockchain pagrįsta paskirstytojo skaičiavimo platforma. Ją 2014 m. įkūrė Vitalikas Buterinas, Mihai Alisie, Anthony Di Iorio ir Charlesas Hoskinsonas.

Ethereum Foundation

Ethereum fondas yra ne pelno siekianti organizacija, įkurta 2014 m., siekiant paremti Ethereum kūrimą. blockchain platforma ir su ja susijusios technologijos. Fondas yra įsikūręs Šveicarijoje ir yra finansuojamas iš Ethereum bendruomenės aukų. Fondo misija yra skatinti ir remti mokslinius tyrimus, plėtrą ir švietimą, kad pasauliui būtų pateikti decentralizuoti protokolai ir įrankiai, kurie suteikia kūrėjams galimybę kurti naujos kartos decentralizuotus. programos (dApps).

Ethereum fondui vadovauja pagrindinė kūrėjų, tyrėjų komanda , ir verslo profesionalai. Pagrindinė Fondo komanda yra atsakinga už Ethereum platformos kūrimą, Ethereum virtualiosios mašinos (EVM) ir Ethereum tinklo plėtra. Fondas taip pat teikia dotacijas kūrėjams ir tyrėjams, kurie dirba su projektais, susijusiais su Ethereum.

Fondas taip pat teikia paramą Ethereum bendruomenę organizuodami renginius, tokius kaip Ethereum Devcon, ir teikdami išteklius kūrėjams ir tyrėjams. Fondas taip pat teikia dotacijas kūrėjams ir tyrėjams, kurie dirba su projektais, susijusiais su Ethereum.

Ethereum fondas yra įsipareigojo skatinti Ethereum platformos ir su ja susijusių technologijų kūrimą. Fondas taip pat yra įsipareigojęs skatinti Ethereum naudojimą realiame pasaulyje ir padėti sukurti saugią ir patikimą platformą kūrėjams ir naudotojams. Fondas taip pat yra įsipareigojęs skatinti Ethereum naudojimą realiame pasaulyje ir padėti sukurti saugią ir patikimą platformą kūrėjams ir naudotojams.