HTML

HTML reiškia hiperteksto žymėjimo kalbą ir yra standartinė žymėjimo kalba, naudojama kuriant tinklalapius. Jis naudojamas struktūrizuoti ir pateikti žiniatinklio turinį, įskaitant tekstą, vaizdus ir kitą daugialypės terpės informaciją.

HTML

HTML reiškia hiperteksto žymėjimo kalbą ir yra kalba, naudojama kuriant tinklalapius. Tai žymėjimo kalba, naudojama struktūrizuoti ir turiniui pateikti žiniatinklyje. HTML parašytas HTML elementų forma, kuriuos sudaro žymos, atributai , ir reikšmes.

HTML yra visų tinklalapių pagrindas ir naudojamas tinklalapio struktūrai sukurti. Jis naudojamas tinklalapio turiniui, pvz., tekstui, vaizdams ir kitai medijai, apibrėžti. HTML taip pat naudojamas kuriant nuorodas tarp tinklalapių, taip pat formoms ir kitiems interaktyviems elementams kurti.

< href="HTML">HTML yra parašytas HTML elementų forma, kuriuos sudaro žymos, atributai, ir reikšmes. Žymos naudojamos tinklalapio struktūrai, pvz., antraštėms, pastraipoms ir sąrašams, apibrėžti. Atributai naudojami norint pateikti papildomos informacijos apie elementą, pvz., jo dydį ar spalvą. Vertės naudojamos elemento turiniui apibrėžti, pvz., tekstui ar vaizdams.

HTML naudojamas kuriant tinklalapiai, pasiekiami visiems naudotojams, neatsižvelgiant į jų įrenginį ar naršyklę. Jis taip pat naudojamas kuriant tinklalapius, optimizuotus paieškos sistemoms, taip pat kuriant tinklalapius, suderinamus su skirtingomis žiniatinklio naršyklėmis.

HTML yra esminė žiniatinklio kūrimo dalis ir naudojama kuriant struktūrą ir tinklalapiai. Jis naudojamas kuriant tinklalapius, pasiekiamus visiems naudotojams, taip pat kuriant tinklalapius, optimizuotus paieškos sistemoms. HTML yra esminė žiniatinklio kūrimo dalis ir naudojama kuriant struktūrą ir tinklalapių turinį. a>.