Hastingsų šeima

Hastings Family yra keturių asmenų šeima, gyvenanti Jungtinėje Karalystėje. Jie yra dviejų tėvų ir dviejų vaikų šeima ir savo „YouTube“ kanale dalijasi savo kasdienybe.

Hastings Family

Hastingsų šeima yra garsi šeima Jungtinėse Valstijose. Jie yra verslininkų, filantropų ir valstybės tarnautojų šeima. Šeima turi ilgą sėkmės istoriją ir buvo susijusi su daugybe skirtingų pramonės šakų.

Hastingsų šeima susikūrė XX a. pabaigoje, kai William Hastings, revoliucijos karo veteranas , persikėlė į JAV iš Anglijos. Jis apsigyveno Niujorke ir įkūrė sėkmingą laivybos verslą. Jo sūnus Johnas tęsė verslą ir išplėtė jį, įtraukdamas daugybę kitų pramonės šakų.

Bėgant metams Hastingsų šeima dalyvavo daugelyje skirtingų pramonės šakų, įskaitant bankinystę, nekilnojamojo turto ir gamybos. Jie taip pat užsiėmė filantropija, aukojo įvairiems tikslams.

Šeima taip pat dalyvavo politikoje. Keletas šeimos narių dirbo Jungtinių Valstijų Kongrese, įskaitant William Hastingsą, kuris 1817–1821 m. dirbo Niujorko atstovu.

Hastingsų šeima taip pat dalyvavo pramogų industrijoje. William Hastings sūnus Johnas buvo sėkmingas aktorius ir prodiuseris. Jo sūnus Johnas jaunesnysis buvo sėkmingas režisierius ir prodiuseris.

Hastingsų šeima dalyvavo daugelyje skirtingų pramonės šakų ir turėjo ilgą sėkmės istoriją. Jie dalyvavo bankininkystėje, nekilnojamojo turto, gamybos, filantropijos, politikos ir pramogos. Jie buvo sėkmingi visose šiose srityse ir padarė ilgalaikę įtaką Jungtinėms Valstijoms.