Holivudo pramogų korporacija

„Hollywood Entertainment Corporation“ yra buvęs Amerikos mažmeninės prekybos filmų ir vaizdo žaidimų nuomos parduotuvių tinklas. Ji buvo įkurta 1988 m., o bankrutavo 2005 m.

Hollywood Entertainment Corporation

Holivudo Pramogų korporacija yra pirmaujanti pramogų mažmeninė Jungtinėse Valstijose. 1988 metais įkurta įmonė valdo daugiau nei 1000 parduotuvių JAV, Kanadoje ir Jungtinėje Karalystėje. Korporacija „Hollywood Entertainment“ yra pagrindinė Holivudo vaizdo įrašų, „Game Crazy“ ir „Movie Gallery“ įmonė.

Hollywood Video yra pagrindinis bendrovės prekės ženklas ir didžiausias vaizdo įrašų nuomos tinklas pasaulyje. Jungtinės Valstijos. Įmonė siūlo platų filmų, vaizdo žaidimų ir kitų pramogų produktų pasirinkimą. „Hollywood Video“ taip pat siūlo įvairias paslaugas, pvz., internetinę nuomą, nuomą parduotuvėse ir vaizdo žaidimų turnyrus.

Game Crazy yra specialus vaizdo žaidimas mažmeninė prekyba, kuri siūlo platų naujų ir naudotų vaizdo žaidimų, konsolių ir priedų pasirinkimą. Bendrovė taip pat siūlo įvairias paslaugas, pvz., internetinę nuomą, nuomą parduotuvėse ir vaizdo žaidimų turnyrus.

Kino galerija yra specialus filmas mažmeninė prekyba, kuri siūlo platų naujų ir naudotų filmų pasirinkimą, taip pat įvairių paslaugų , pvz., nuoma internetu, nuoma parduotuvėse ir filmų vakarai.

Holivudo Pramogos Korporacija yra įsipareigojusi klientams teikti geriausias pramogų patirtis. Įmonė stengiasi klientams teikti naujausius produktus, paslaugas ir technologijas. Holivudo Pramogų korporacija taip pat siūlo įvairias akcijas ir nuolaidas, kad padėtų klientams sutaupyti pinigų.

Holivudo Pramogų korporacija yra pramogų mažmeninės prekybos pramonės lyderis. Įmonės įsipareigojimas teikti klientams geriausią pramogų patirtį padėjo jai tapti viena sėkmingiausių pramogų mažmenininkai Jungtinėse Amerikos Valstijose.