Išankstiniai sandoriai

Išankstiniai sandoriai yra dviejų šalių susitarimai pirkti arba parduoti turtą už iš anksto nustatytą kainą ateityje. Jie naudojami siekiant apsidrausti nuo valiutų svyravimų ir užfiksuoti būsimo pirkimo ar pardavimo kainą.

Forward Transactions

Išankstiniai sandoriai yra finansinių operacijų tipas, apimantis tam tikros pinigų sumos keitimą iš anksto nustatytą datą ateityje. Šio tipo sandoriai dažnai naudojami siekiant apsidrausti nuo valiutos svyravimų arba užfiksuoti tam tikrą prekės ar vertybinio popieriaus kainą.

Persiuntimas Sandorius paprastai naudoja įmonės ir investuotojai, norėdami valdyti savo riziką. Sudarant išankstinį sandorį, pirkėjas ir pardavėjas susitaria iš anksto nustatytą pinigų sumą iškeisti ateityje. Tai leidžia pirkėjui užrakinti tam tikrą prekės ar vertybinio popieriaus kainą, o pardavėjas gali apsidrausti nuo valiutos svyravimų.

Persiųsti Sandoriai paprastai naudojami užsienio valiutų rinkoje. Šioje rinkoje dvi šalys susitaria iš anksto nustatytą dieną ateityje iškeisti nustatytą vienos valiutos sumą į kitą. Šio tipo sandoriai dažnai naudojami siekiant apsidrausti nuo valiutos svyravimų arba užfiksuoti tam tikrą prekės ar vertybinio popieriaus kainą.

Persiuntimas Sandoriai taip pat naudojami prekių rinkoje. Šioje rinkoje dvi šalys susitaria iškeisti tam tikrą kiekį prekės iš anksto nustatytą dieną ateityje. Tokio tipo sandoriai dažnai naudojami siekiant apsidrausti nuo kainų svyravimų arba užfiksuoti tam tikrą prekės kainą.

Išankstiniai sandoriai taip pat naudojami akcijų rinkoje. Šioje rinkoje dvi šalys susitaria išsikeisti nustatytą vertybinių popierių sumą iš anksto nustatytą datą ateityje. Šio tipo operacijos dažnai naudojamos apsidrausti nuo kainų svyravimų arba užfiksuoti tam tikrą vertybinio popieriaus kainą.

Išankstiniai sandoriai yra finansinė operacija, kurią galima naudoti norint valdyti riziką ir užfiksuoti kainas. Sudarant išankstinį sandorį, pirkėjas ir pardavėjas susitaria iš anksto nustatytą pinigų sumą iškeisti ateityje. Tokio tipo sandoriai dažnai naudojami užsienio valiutų, prekių ir akcijų rinkose.