Išmaniosios sutartys

Išmaniosios sutartys yra savaime vykdomos sutartys, kurių pirkėjo ir pardavėjo susitarimo sąlygos yra tiesiogiai įrašytos į kodo eilutes. Jie saugomi blockchain ir automatiškai vykdomi, kai įvykdomos tam tikros sąlygos.

Smart Contracts

Išmaniosios sutartys yra kompiuteriniai protokolai, kurie palengvina, patikrina arba užtikrina derybas dėl sutarties ar jos vykdymą. Tai yra savarankiškai vykdomos sutartys, kurių pirkėjo ir pardavėjo susitarimo sąlygos yra tiesiogiai įrašytos į kodo eilutes. Išmaniosios sutartys leidžia atlikti patikimas operacijas ir susitarimus tarp anoniminių šalių, nereikia centrinės institucijos, teisinės sistemos ar išorinio vykdymo mechanizmo.

Išmaniosios sutartys yra skaitmeninės sutartys, saugomos blockchain, paskirstyta knygos technologija. Jie yra savaime vykdomi, o tai reiškia, kad, įvykdžius tam tikras sąlygas, sutarties sąlygos automatiškai vykdomos. Išmaniosios sutartys yra nekeičiamos, o tai reiškia, kad kai jos yra parašytos, jų pakeisti negalima. Taip užtikrinama, kad visos sutartyje dalyvaujančios šalys būtų atsakingos už savo veiksmus.

Išmaniosios sutartys naudojamos įvairiose pramonės šakose, įskaitant finansus, draudimą, nekilnojamąjį turtą ir sveikatos priežiūrą. Jie gali būti naudojami automatizuoti procesus, sumažinti išlaidas ir padidinti efektyvumą. Išmaniosios sutartys taip pat gali būti naudojamos siekiant palengvinti sandorius tarp dviejų šalių, nereikalaujant trečiosios šalies tarpininko. Tai pašalina brangaus ir daug laiko reikalaujančio popierizmo ir rankinių procesų poreikį.

Išmaniosios sutartys yra revoliucinė technologija, galinti revoliucijapakeiskite mūsų verslo būdą. Jie siūlo saugų, efektyvų ir ekonomišką būdą palengvinti sandorius ir susitarimus tarp šalių. Išmaniosios sutartys yra nekeičiamos, o tai reiškia, kad kai jos yra parašytos, jų pakeisti negalima. Taip užtikrinama, kad visos sutartyje dalyvaujančios šalys atsakytų už savo veiksmus. Išmaniosios sutartys naudojamos įvairiose pramonės šakose, o jų potencialas tik pradedamas realizuoti.