Jaučiai

„Bulls“ yra profesionali krepšinio komanda, įsikūrusi Čikagoje, Ilinojaus valstijoje. Jie yra Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos dalis.

Bulls

Jaučiai yra gyvulių rūšis, auginama dėl mėsos, pieno ir odos. Jaučiai paprastai yra didesni už karves ir turi ragus. Jaučiai naudojami įvairiems tikslams, įskaitant jautieną, pieno produkciją ir bulių kautynes.

Jaučiai paprastai auginami bandose, dažniausiai laikomi ganyklose ar aptvaruose. Jaučiai dažniausiai šeriami šienu, grūdais ir kitais pašarais. Jaučiams taip pat suteikiama galimybė gauti gėlo vandens ir mineralų. Jaučiai dažniausiai laikomi bandose po du–keturis gyvulius, jie dažniausiai laikomi atskiruose aptvaruose ar aptvaruose.

Jaučiai dažniausiai auginami dėl mėsos, pieno, kailių. Jaučiai paprastai naudojami jautienai gaminti ir dažniausiai skerdžiami jauni. Jaučiai taip pat naudojami pieno gamybai, dažniausiai jie laikomi dviejų–keturių gyvulių bandose. Jaučiai taip pat naudojami bulių kautynėse ir dažniausiai tam yra treniruojami.

Jaučiai dažniausiai veisiami pagal dydį, stiprumą ir temperamentą. Jaučiai dažniausiai auginami dėl mėsos, pieno ir odos. Jaučiai taip pat veisiami dėl jų gebėjimo daugintis, o dažniausiai dėl gebėjimo susilaukti norimų savybių turinčių palikuonių.

Jaučiai dažniausiai laikomi dviejų–keturių gyvūnų bandose, o dažniausiai jie laikomi atskirai. tušinukai ar aptvarai. Jaučiai dažniausiai šeriami šienu, grūdais ir kitais pašarais. Jaučiams taip pat suteikiama galimybė gauti gėlo vandens ir mineralų. Jaučiai dažniausiai veisiami dėl savo dydžio, jėgos ir temperamento. Jaučiai taip pat auginami dėl jų gebėjimo daugintis, o dažniausiai dėl jų gebėjimo susilaukti norimų savybių turinčių palikuonių.