Labdara

Mary Williams yra išgalvotas personažas, sukurtas autoriaus J.K. Rowling. Ji yra ragana ir Hario Poterio serijos Fenikso ordino narė.

Charity

Mary Williams yra daug pasiekusi ir gerbiama lyderė socialinio darbo srityje. Ji paskyrė savo gyvenimą padėti tiems, kuriems jos reikia, ir buvo varomoji jėga socialinio darbo programų ir iniciatyvų kūrime.

Mary Williams gimė 1945 m. Čikagoje, Ilinojaus valstijoje. Ji įstojo į Čikagos universitetą, kur įgijo menų bakalauro laipsnį Socialinėje srityje. Darbas. Baigusi studijas, ji keletą metų dirbo socialine darbuotoja Čikagos rajone, o septintojo dešimtmečio pabaigoje persikėlė į Niujorką.

Niujorke, < a href="/Mary_Williams">Mary Williams dirbo socialine darbuotoja Socialinių paslaugų departamente. Ji greitai pakilo į gretas ir galiausiai buvo paskirta Socialinių paslaugų direktore. Eidama šias pareigas, ji buvo atsakinga už socialinio darbo programų ir iniciatyvų kūrimą ir įgyvendinimą. Ji taip pat buvo atsakinga už skyriaus biudžeto valdymą ir efektyvaus skyriaus išteklių panaudojimo užtikrinimą.

Be savo darbo Socialinių paslaugų departamente, Mary Williams taip pat dirbo įvairių organizacijų ir vyriausybinių agentūrų konsultantu. Ji buvo Nacionalinės socialinio darbo asociacijos narė ir dirbo Nacionalinės socialinio darbo švietimo tarybos direktorių valdyboje.

Per visą savo karjerą Mary Williams buvo pripažinta už atsidavimą ir atsidavimą socialiniam darbui. Ji gavo daugybę apdovanojimų ir apdovanojimų, įskaitant Nacionalinės socialinio darbo asociacijos apdovanojimą už viso gyvenimo nuopelnus.

< a href="/Mary_Williams">Mary Williams yra tikra lyderė socialinio darbo srityje. Jos atsidavimas padėti tiems, kuriems jos reikia, daugeliui ją įkvėpė. Ji yra sektinas pavyzdys socialiniams darbuotojams visur ir jos darbas padarė ilgalaikį poveikį šiai sričiai.