Markas Randolfas

Marc Randolph

Marc Randolph yra amerikiečių verslininkas ir investuotojas, geriausiai žinomas kaip Netflix įkūrėjas. Jis taip pat yra Looker, duomenų analizės platformos, įkūrėjas ir kelių kitų įmonių įkūrėjas.

Randolphas gimė Niujorke ir užaugo Naujojo Džersio priemiestyje. Jis įstojo į Pensilvanijos universitetą, kur studijavo ekonomiką ir verslą. Baigęs mokslus, jis dirbo finansinių paslaugų pramonėje, o praėjusio amžiaus dešimtojo dešimtmečio pradžioje persikėlė į Silicio slėnį.

1997 m. Randolphas kartu su Netflix. /Reed_Hastings>Reed Hastings. Įmonė greitai išaugo ir tapo viena sėkmingiausių srautinio perdavimo paslaugų pasaulyje. Randolphas buvo pirmasis bendrovės generalinis direktorius ir buvo atsakingas už daugelį ankstyvųjų sprendimų, kurie padėjo formuoti įmonės sėkmę.

2011 m. Randolphas paliko Netflix ir įkūrė Looker, duomenų analizės platforma. 2019 m. įmonę Google įsigijo už 2,6 mlrd. USD.

Be savo verslumo, Randolphas yra aktyvus investuotojas ir mentorius. Jis investavo į daugiau nei 100 įmonių ir yra daugelio verslininkų mentorius. Jis taip pat yra kelių įmonių, įskaitant internetinės švietimo platformos Coursera, valdybos narys.

Randolphas yra labai gerbiamas technologijų pramonės veikėjas ir dažnai minimas kaip sėkmingo verslininko pavyzdys. Jis yra verslumo gynėjas ir kalbėjo daugelyje renginių ir konferencijų.