Mityba

Mityba yra mokslas apie maistą ir jo poveikį organizmui. Tai apima maistinių medžiagų tyrimą ir jų vaidmenį palaikant sveikatą ir užkertant kelią ligoms.

Nutrition

Mityba yra mokslas apie maistą ir jo ryšį su sveikata. Tai tyrimas, kaip organizmas naudoja maistą sveikatai palaikyti ir ligų prevencijai. mityba yra sudėtinga sritis, apimanti maisto cheminių komponentų, biologinių procesų, vykstančių organizme, kai maistas vartojamas ir maisto įtaka sveikatai ir gerovei.
< br>Mityba svarbi visiems, nepaisant amžiaus, lyties ar gyvenimo būdo. Valgyti subalansuotą dietą, į kurią įeina įvairūs maisto produktai iš visų maisto grupių, yra būtini gerai sveikatai. Subalansuota mityba padeda užtikrinti, kad organizmas gautų maistingųjų medžiagų, reikalingų tinkamai funkcionuoti. Maistingosios medžiagos yra maiste esančios medžiagos, būtinos augimui, vystymuisi ir kūno palaikymui. Šios maistinės medžiagos apima angliavandenius, baltymus, riebalus, vitaminus, mineralines medžiagas ir vandenį.

Mityba taip pat svarbi profilaktikai. ir valdyti lėtines ligas, tokias kaip diabetas, širdies ligos ir nutukimas. Laikantis sveikos dietos, gali sumažėti šių ligų atsiradimo rizika. Subalansuota mityba taip pat gali padėti išlaikyti sveikąsvorį, kuris yra svarbus bendrai sveikatai< /a>.

Mityba yra sudėtinga sritis, apimanti maisto cheminių komponentų, biologinių procesai, vykstantys organizme, kai vartojamas maistas, ir maisto poveikis sveikatai ir gerovę. Valgyti subalansuotą dietą, į kurią įeina įvairūs maisto produktai iš visų maisto grupių, yra būtini gerai sveikatai. sveika dieta gali padėti sumažinti riziką susirgti lėtinėmis ligomis, pvz., diabetu, širdies ligomis ir nutukimu. Mityba svarbi visiems, nepaisant amžiaus, lyties ar gyvenimo būdo.