Nacionalinė televizijos programų vadovų asociacija

Nacionalinė televizijos programų vadovų asociacija (NATPE) yra profesionali organizacija, aptarnaujanti televizijos pramonę a> suteikiant švietimo ir tinklo galimybes televizijos profesionalams. Tai pirmaujanti pasaulinė televizijos turinio ir platinimo profesionalų prekybos asociacija.

National Association Of Television Program Executives

Nacionalinė televizijos programų vadovų asociacija (NATPE) yra profesionali organizacija, aptarnaujanti televizijos pramonę a>. Tai ne pelno siekianti organizacija, įkurta 1964 m. ir įsikūrusi Los Andžele, Kalifornijoje. Organizacija yra skirta televizijos programų pažangai ir televizijos pramonės reklamai. .

NATPE misija yra suteikti forumą televizijos profesionalams keistis idėjomis, užmegzti ryšius ir plėtoti verslo galimybes. Organizacija savo nariams teikia įvairias paslaugas, įskaitant edukacines programas, pramonės renginius ir tinklo kūrimą< /a> galimybės. NATPE taip pat yra televizijos pramonės advokatas, gina savo narių ir pramonės interesus. kaip visuma.

NATPE narius sudaro televizijos vadovai, prodiuseriai, rašytojai, režisieriai ir kitos pramonės< /a> profesionalai. Organizacijoje taip pat yra daug įmonių narių, įskaitant pagrindinius televizijos tinklus, gamybos įmones ir kitas su pramone susijusias organizacijas.

NATPE visus metus organizuoja daugybę renginių, įskaitant kasmetinę NATPE konferenciją ir turgų, kuri vyksta sausio mėn. Renginys yra didžiausias pasaulyje televizijos profesionalų susibūrimas ir suteikia galimybę nariams užmegzti ryšius, sužinoti apie naujas pramonės tendencijas. , ir plėtoti verslo galimybes.

NATPE taip pat organizuoja NATPE skaitmeninio turinio „NewFronts“, kuris yra renginys, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas skaitmeniniam turiniui ir naujajai medijai. Renginys suteikia galimybę skaitmeninio turinio kūrėjams pademonstruoti savo darbą ir užmegzti ryšius su pramonės profesionalais.

NATPE yra svarbi organizacija. televizijos pramonei ir teikia vertingą paslaugą savo nariams. Organizacija teikia edukacines programas, pramonės renginius ir tinklo kūrimo galimybes ir veikia kaip pramonės gynėjas.