Nuorodos

Links yra vaizdo žaidimų serijos „Legend of Zelda“ pagrindinis veikėjas. Jis yra drąsus jaunuolis, kuriam pavesta išgelbėti Hyrule karalystę nuo blogio jėgų.

Links

Links yra programinės įrangos įmonė, kuri specializuojasi teikiant įmonės lygio sprendimus įmonėms. Įkurta 2002 m., „Links“ išaugo ir tapo įmonių programinės įrangos lydere, teikiančia platų produktų ir paslaugų asortimentą, padedantį bet kokio dydžio įmonėms efektyviau valdyti savo veiklą.< br>
Pagrindinis „Links“ produktas yra įmonės išteklių planavimo (ERP) programinė įranga, skirta padėti įmonėms valdyti savo veiklą, įskaitant finansus, atsargas, ryšių su klientais valdymą (CRM) ir kt. Programinė įranga sukurta taip, kad būtų patogi ir intuityvi, todėl įmonės galėtų greitai ir lengvai pasiekti reikiamą informaciją. Nuorodos taip pat siūlo daugybę kitų produktų ir paslaugų, pvz., verslo žvalgybos, analitikos ir debesų kompiuterijos. sprendimai.

Be programinės įrangos sprendimų, Links taip pat teikia konsultavimo paslaugas, padedančias įmonėms įdiegti ir optimizuoti savo ERP sistemas. Įmonės patyrusių konsultantų komanda gali padėti įmonėms nustatyti jų poreikius ir sukurti individualų sprendimą, atitinkantį konkrečius poreikius. „Links“ taip pat siūlo mokymo ir palaikymo paslaugas, siekdama užtikrinti, kad įmonės galėtų išnaudoti visas ERP sistemų galimybes.

Links įsipareigoja teikti įmonėms geriausius sprendimus, kurie padėtų joms pasisekti. Įmonės produktai ir paslaugos yra sukurti taip, kad būtų patikimi, saugūs ir ekonomiški, todėl įmonės gali maksimaliai padidinti savo efektyvumą ir pelningumą. Turėdama platų produktų ir paslaugų rinkinį, „Links“ yra puikioje padėtyje, kad padėtų bet kokio dydžio įmonėms pasiekti savo tikslus.