Pagreičio investavimo taktika

Pagreičio investavimo taktika – tai investavimo strategija, apimanti akcijų, kurių našumas pastaruoju metu buvo geras, pirkimą ir akcijų, kurių našumas pastaruoju metu buvo silpnas, pardavimą. Jis pagrįstas idėja, kad akcijos, kurių našumas buvo geras, taip ir toliau dirbs artimiausioje ateityje.

Momentum Investing Tactics

Momentum investavimas yra investavimo strategija, kuri apima akcijų, kurių kainos pakilo pastaruoju metu, pirkimą ir akcijų, kurių pastaruoju metu patyrė didelį kainos padidėjimą, pardavimą. a href="/Kainos_Sumazejimas">kainos sumažinimas. Spartaus investavimo idėja yra ta, kad akcijos, kurios neseniai patyrė didelį kainos padidėjimą, greičiausiai ir toliau brangs, o akcijos, kurios neseniai patyrė stiprų kainų sumažėjimą, tikėtina, kad kaina ir toliau mažės.

Spartaus investavimo tikslas yra išnaudoti akcijų kainos judėjimo pagreitį. „Momentum“ investuotojai ieško akcijų, kurių kaina pastaruoju metu smarkiai pakilo, ir perka jas tikėdamiesi, kad akcijos ir toliau brangs. Ir atvirkščiai, investuotojai ieško akcijų, kurių kainos sumažėjo, ir parduoda jas tikėdamiesi, kad akcijos ir toliau mažės.

Momentum investavimas yra trumpalaikė strategija, pagrįsta idėja, kad akcijos, kurios neseniai patyrė stiprų kainos didėjimas arba mažėjimas greičiausiai ir toliau judės ta pačia kryptimi. „Momentum“ investuotojai ieško akcijų, kurių kaina pastaruoju metu smarkiai pakilo, ir perka jas tikėdamiesi, kad akcijos ir toliau brangs. Ir atvirkščiai, investuotojai ieško akcijų, kurių kainos sumažėjo, ir parduoda jas tikėdamiesi, kad akcijos ir toliau mažės.

Momentum investavimas yra rizikinga strategija ir tinka ne visiems investuotojams. Spartus investavimas apima akcijų, kurių kainos pakilo pastaruoju metu, pirkimą ir akcijų, kurių pastaruoju metu smarkiai sumažėjo kainos sumažinimas. Todėl paspartintas investavimas apima didelės rizikos prisiėmimą. Be to, paspartintas investavimas yra trumpalaikė strategija ir investuotojai turėtų žinoti, kad akcijų kaina gali greitai pakeisti kryptį.

Apibendrinant galima pasakyti, kad impulsus investavimas yra investavimo strategija, kurią taikant perkamos akcijos, kurių kaina neseniai smarkiai išaugo ir parduoti akcijas, kurių kainos sumažėjo. „Momentum“ investuotojai ieško akcijų, kurių kaina pastaruoju metu smarkiai pakilo, ir perka jas tikėdamiesi, kad akcijos ir toliau brangs. Ir atvirkščiai, investuotojai ieško akcijų, kurių kainos sumažėjo, ir parduoda jas tikėdamiesi, kad akcijos ir toliau mažės. Momentum investavimas yra rizikinga strategija ir tinka ne visiems investuotojams.