Pirkite Stop orderį

pirkimo sustabdymo pavedimas yra pavedimas pirkti vertybinį popierių už kainą, didesnę už dabartinę rinkos kainą. Jis naudojamas siekiant apriboti nuostolius arba apsaugoti vertybinių popierių, kurių kaina turėtų padidėti, pelną.

Buy Stop Order

pirkimo sustabdymo pavedimas yra pavedimo tipas, naudojamas prekiaujant ir pateikiamas virš dabartinės rinkos kainos< /a>. Jis naudojamas siekiant apriboti nuostolius arba apsaugoti pelną prekyboje. Užsakymas suaktyvinamas, kai rinkos kaina pasiekia arba viršija sustabdymo kainą. Kai pavedimas suaktyvinamas, jis tampa rinkos pavedimu ir užpildomas geriausia prieinama kaina.

pirkimo sustabdymo pavedimą paprastai naudoja prekybininkai, kurie nori vertybiniame popieriuje įveskite ilgąją poziciją. Užsakymas pateikiamas virš dabartinės rinkos kainos, siekiant apsisaugoti nuo staigaus vertybinio popieriaus kainos kritimo. Pateikdamas užsakymą virš dabartinės rinkos kainos, prekiautojas gali apriboti savo nuostolius, jei vertybinio popieriaus kaina staiga nukris.

pirkimo sustabdymo orderį taip pat naudoja prekybininkai, norintys apsaugoti savo pelną iš prekybos. Pateikdamas užsakymą virš dabartinės rinkos kainos, prekiautojas gali užsiblokuoti savo pelną, jei vertybinio popieriaus kaina staiga pakils. Šio tipo užsakymas dažnai naudojamas kartu su pardavimo sustabdymo pavedimu, kuris pateikiamas žemiau dabartinės rinkos kainos.

pirkti sustabdyti orderį yra naudinga priemonė prekybininkams, kurie nori apriboti savo nuostolius arba apsaugoti pelną iš prekybos. Pateikdamas užsakymą virš dabartinės rinkos kainos, prekiautojas gali apriboti savo nuostolius, jei vertybinio popieriaus kaina staiga nukrenta, arba užblokuoti savo pelną, jei vertybinio popieriaus kaina staiga pakyla. .