PoA

Įgaliojimo įrodymas (PoA) yra konsensuso algoritmas, leidžiantis greičiau patvirtinti operacijas naudojant iš anksto patvirtintų tvirtinimo priemonės operacijoms patvirtinti. Tai saugesnė ir efektyvesnė darbo įrodymo (PoW) konsensuso algoritmo alternatyva.

PoA

Įgaliojimo įrodymas (PoA) yra konsensuso algoritmas, naudojamas blockchain tinkluose, leidžiantis greitesnis operacijų greitis ir geresnis saugumas. Tai yra „Proof of Stake“ (PoS) konsensuso algoritmo variantas, užuot pasikliaujantis atsitiktiniu tvirtinimo priemonės, PoA naudoja iš anksto nustatytų patikrinimo priemonių rinkinį. Šie patikrinimo įrenginiai yra žinomi kaip „institucijos“ ir yra atsakingi už operacijų tikrinimą ir tinklo priežiūrą.

PoA yra populiarus konsensuso algoritmas, skirtas leistiniems blockchain tinklams, nes leidžia greičiau atlikti operaciją ir pagerinti saugumą. Taip yra todėl, kad tvirtinimo priemonės yra žinomi ir patikimi subjektai, o tinklui nekyla tokia pati rizika kaip viešajam blockchain tinklui. Be to, PoA tinklai yra efektyvesni nei PoS tinklai, nes jiems nereikia kalnakasių spręsti sudėtingų matematinių galvosūkių.
< br>PoA tinklai taip pat yra saugesni nei PoS tinklai, nes yra žinomi patikrinimo įrenginiai ir patikimi subjektai. Tai reiškia, kad tinklui nekyla tokia pati rizika kaip viešajam blockchain tinklui, pvz., dvigubos išlaidos arba 51 % atakos. Be to, PoA tinklai yra atsparesni cenzūrai, nes tvirtinimo priemonės nėra skatinamos cenzūruoti sandorių.

Apskritai PoA yra populiarus konsensuso algoritmas, skirtas leistiniems blockchain tinklams, nes jis leidžia greičiau atlikti operacijas greitis ir geresnis saugumas. Jis yra efektyvesnis ir saugesnis nei PoS tinklai ir atsparesnis cenzūrai.