Sistema

sistema yra įrankių ir bibliotekų rinkinys, suteikiantis struktūrą programinės įrangos programoms kurti. . Jis sukurtas siekiant supaprastinti kūrimo procesą, pateikiant bendrą komponentų rinkinį, kurį galima naudoti kuriant programas greitai ir efektyviai.

Framework

sistema yra įrankių, bibliotekų ir konvencijos, suteikiančios programinės įrangos programų kūrimo struktūrą. Tai daugkartinio naudojimo komponentų rinkinys, kurį galima naudoti kuriant įvairias programas. Struktūra sukurta siekiant supaprastinti kūrimo procesą, suteikiant įrankių ir bibliotekų rinkinį. kuriuos galima naudoti norint greitai kurti programas.

Struktūra yra sukurta taip, kad būtų sukurta nuosekli programų kūrimo struktūra. Ši struktūra padeda kūrėjams greitai kurti programas, nereikia išradinėti dviračio iš naujo. Struktūroje pateikiamas komponentų rinkinys, kurį galima naudoti norint greitai kurti programas. Šie komponentai gali apimti bibliotekas, API ir kitus įrankius, kuriuos galima naudoti norint greitai kurti programas.

Frameworks taip pat pateikia susitarimų rinkinį, kurį kūrėjai gali naudoti kurdami programas. Šios susitarimai padeda kūrėjams greitai kurti programas, nereikia išradinėti dviračio iš naujo. susitarimai suteikia nuoseklią programų kūrimo struktūrą. Ši struktūra padeda kūrėjams greitai kurti programas, nereikia iš naujo išradinėti dviračio.

Frameworks taip pat suteikia įrankių kuriuos galima naudoti norint greitai kurti programas. Šie įrankiai gali apimti bibliotekas, API ir kitus įrankius, kuriuos galima naudoti greitai kurti programas. įrankiai, kuriuos teikia framework, gali padėti kūrėjams greitai kurti programas, nereikia išradinėti dviračio iš naujo.

Frameworks taip pat pateikia geriausios praktikos rinkinį, kurį kūrėjai gali naudoti kurdami programas. Šios geriausios praktikos pavyzdžiai padeda kūrėjams greitai kurti programas neišradę dviračio iš naujo. geriausia praktika, kurią teikia sistema, gali padėti kūrėjams greitai kurti programas, nereikia išradinėti dviračio iš naujo.

santrauka, sistema yra įrankių, bibliotekų ir susitarimai, suteikiantys programinės įrangos programų kūrimo struktūrą. Struktūra sukurta siekiant supaprastinti kūrimo procesą, suteikiant įrankių ir bibliotekų rinkinį. kuriuos galima naudoti norint greitai kurti programas. Struktūroje taip pat pateikiamas susitarimų, įrankių ir geriausia praktika, kuria kūrėjai gali greitai kurti programas, neišradę dviračio iš naujo.