Skambinimo pasirinkimo strategijos

Pirkimo pasirinkimo strategija yra investicinė strategija, apimanti pirkimo pasirinkimo sandorių pirkimą, suteikiantį pirkėjui teisę už iš anksto nustatytą kainą nusipirkti tam tikrą pagrindinių vertybinių popierių sumą. Ši strategija naudojama spekuliuojant būsima pagrindinio vertybinio popieriaus kaina arba norint apsidrausti nuo galimų portfelio nuostolių.

Call Option Strategies

Pirkimo pasirinkimo strategijos yra investavimo strategijos tipas, apimantis pirkimo pasirinkimo sandorių pirkimą. Pirkimo pasirinkimo sandoris yra sutartis, suteikianti pirkėjui teisę, bet ne pareigą, per tam tikrą laikotarpį nusipirkti tam tikrą turtą už iš anksto nustatytą kainą. Pirkimo pasirinkimo sandorius paprastai naudoja investuotojai, norėdami spėlioti apie būsimą turto kainą arba apsidrausti nuo galimų nuostolių.

Išpirkimo pasirinkimo strategijas paprastai naudoja investuotojai, norėdami spėlioti apie būsimą turto kainą arba apsidrausti nuo galimų nuostolių. Kai investuotojas perka pirkimo opcioną, jis iš esmės lažinasi, kad pagrindinio turto kaina ateityje padidės. Jei pagrindinio turto kaina padidės, investuotojas gaus pelno. Sumažėjus pagrindinio turto kainai, investuotojas neteks pinigų.

Išpirkimo pasirinkimo strategijas galima panaudoti įvairiais būdais. Pavyzdžiui, investuotojas gali nusipirkti pirkimo pasirinkimo sandorį, kad galėtų spėlioti apie būsimą akcijų kainą. Jei akcijų kaina padidės, investuotojas gaus pelno. Arba investuotojas gali nusipirkti pirkimo opcioną, kad apsidraustų nuo galimų nuostolių. Jei akcijų kaina sumažės, investuotojas nepraras pinigų, nes pirkimo opcionas apsaugos juos nuo nuostolių.

Pajamoms generuoti galima naudoti ir išpirkimo opciono strategijas. Investuotojas gali nusipirkti pasirinkimo sandorį ir parduoti jį už didesnę kainą, kad gautų pelno. Tai žinoma kaip apdengto skambučio strategija.

Apskritai pirkimo pasirinkimo strategijos yra investicijų strategijos tipas, apimantis pirkimo pasirinkimo sandorių pirkimas. Pirkimo pasirinkimo sandorius paprastai naudoja investuotojai, norėdami spėlioti apie būsimą turto kainą arba apsidrausti nuo galimų nuostolių. Pirkimo pasirinkimo strategijos taip pat gali būti naudojamos pajamoms gauti.