Smėlio dėžė

Smėlio dėžė yra testavimo aplinka, kuri išskiria neišbandytus kodo pakeitimus ir tiesioginius eksperimentus nuo gamybinės aplinkos arba saugyklos programinės įrangos kūrimas, įskaitant žiniatinklio kūrimą ir taisymo valdymą. Tai virtuali aplinka, leidžianti naudotojams išbandyti naują programinę įrangą ir programos nepaveikdamos esamos sistemos.

Sandbox

Smėlio dėžė yra terminas, naudojamas apibūdinti virtualią aplinką, kuri naudojama programinei įrangai išbandyti, programos ir kiti skaitmeniniai produktai. Tai saugi ir saugi aplinka, leidžianti kūrėjams išbandyti savo produktus nerizikuojant sugadinti sistemą ar kitus programos. Smėlio dėžės naudojamos naujai programinei įrangai, programoms ir kitiems skaitmeniniams produktams išbandyti prieš išleidžiant juos viešai.

Smėlio dėžė yra virtuali aplinka, atskirta nuo likusios sistemos. Tai saugi aplinka, leidžianti kūrėjams išbandyti savo produktus nerizikuojant sugadinti sistemą ar kitas programos. Smėlio dėžės naudojamos naujai programinei įrangai, programoms ir kitiems skaitmeniniams produktams išbandyti prieš išleidžiant juos viešai. Tai padeda užtikrinti, kad produktas būtų saugus ir saugus prieš jį išleidžiant.

Smėlio dėžės taip pat naudojamos išbandyti naujas funkcijas ir esamų programinė įranga ir programos. Tai leidžia kūrėjams išbandyti naujas funkcijas ir naujinimus nerizikuojant sugadinti sistemą ar kitas programas. Smėlio dėžės taip pat naudojamos išbandyti naujas saugos priemones ir užtikrinti, kad sistema būtų saugi.

Smėlio dėžės taip pat naudojamos naujai aparatūrai ir programinės įrangos konfigūracijos. Tai leidžia kūrėjams išbandyti naują aparatinę ir programinės įrangos konfigūracijas nerizikuojant sugadinti sistemą ar kitas programas. Smėlio dėžės taip pat naudojamos išbandyti naujas operacines sistemas ir užtikrinti, kad sistema būtų saugi.

Smėlio dėžės taip pat naudojamos naujoms programoms išbandyti ir užtikrinti, kad sistema būtų saugi. Tai leidžia kūrėjams išbandyti naujas programas nerizikuojant sugadinti sistemą ar kitas programas. Smėlio dėžės taip pat naudojamos išbandyti naujas žiniatinklio programas ir užtikrinti, kad sistema būtų saugi.

Taip pat naudojamos smėlio dėžės. išbandyti naują programinę įrangą ir programas saugioje aplinkoje . Tai leidžia kūrėjams išbandyti naują programinę įrangą ir programas nerizikuojant sugadinti sistemą ar kitas programas<. /a>. Smėlio dėžės taip pat naudojamos išbandyti naujas saugos priemones ir užtikrinti, kad sistema būtų saugi.

Apibendrinant, smėlio dėžės yra virtuali< /a> aplinka, kuri naudojama programinei įrangai, programoms ir kitiems skaitmeniniams produktams išbandyti . Tai saugi ir saugi aplinka, leidžianti kūrėjams išbandyti savo produktus nerizikuojant sugadinti sistemą ar kitus programos. Smėlio dėžės naudojamos naujai programinei įrangai, programoms ir kitiems skaitmeniniams produktams išbandyti prieš išleidžiant juos viešai. Tai padeda užtikrinti, kad produktas būtų saugus ir saugus prieš jį išleidžiant.