karalius

„King“ yra pirmaujanti interaktyvių pramogų įmonė mobiliajame pasaulyje, kurioje žmonės visame pasaulyje žaidžia vieną ar kelis savo žaidimus. Jie kuria žaidimus, kuriuos lengva pasiimti ir žaisti, bet sunku atsisakyti.

King

„King“ yra pirmaujanti interaktyvių pramogų įmonė mobiliesiems pasaulyje, kurioje žmonės visame pasaulyje žaidžia vieną ar kelis savo žaidimus. Jie yra kai kurių populiariausių pasaulyje mobiliųjų žaidimų, įskaitant „Candy Crush Saga“, „Farm Heroes Saga“, „Bubble Witch Saga“ ir „Pet Rescue Saga“, kūrėjai. „King's“ žaidimai pasiekiami mobiliuosiuose įrenginiuose, planšetiniuose kompiuteriuose ir žiniatinklio platformose ir buvo atsisiųsti daugiau nei 500 milijonų kartų daugiau nei 200 šalių.

King buvo įkurta 2003 m. Riccardo Zacconi, Toby Rowland, Sebastianas Knutssonas, Larsas Markgren, ir Patrikas Stymne. Įmonė iš pradžių vadinosi King.com ir buvo skirta kurti atsitiktinius žaidimus žiniatinkliui. 2011 m. „King“ pristatė savo pirmąjį mobilųjį žaidimą „Bubble Witch Saga“, o įmonės dėmesys buvo perkeltas į mobilųjį telefoną žaidimai. Nuo tada King išleido daugybę mobiliųjų žaidimų ir tapo vienu sėkmingiausių mobiliųjų žaidimų kūrėjų pasaulyje.
King's žaidimai sukurti taip, kad juos būtų lengva išmokti ir žaisti, bet sunku įvaldyti. Jie sukurti taip, kad būtų linksmi ir įtraukiantys ir kad žaidėjai sugrįžtų ir daugiau. King's žaidimai yra nemokami, tačiau žaidėjai gali įsigyti žaidimo elementų, kad padėtų jiems progresuoti žaidime. King taip pat siūlo prenumeratos paslaugą „King Pro“, kuri suteikia žaidėjams prieigą prie išskirtinio turinio ir apdovanojimų.

King yra įsipareigojusi kurti žaidimus, kurie būtų linksmi ir įtraukiantys visiems žaidėjų. Jie siekia sukurti saugią žaidimų aplinką ir įdiegė daugybę priemonių, kad užtikrintų, jog jų žaidimai būtų saugūs ir malonūs visiems žaidėjams. King taip pat bendradarbiauja su daugybe labdaros organizacijų ir organizacijų, siekdama skatinti teigiamą žaidimų patirtį.