Airija

Airija yra maža salų valstybė, esanti Šiaurės Atlanto vandenyne. Jis žinomas dėl savo sodriai žalių kraštovaizdžių, draugiškų žmonių ir turtingos kultūros.

Ireland

Airija yra maža salų valstybė, esanti Šiaurės Atlanto vandenyne, į vakarus nuo Didžiosios Britanijos. Tai trečia pagal dydį Europos sala ir dvidešimta pagal dydį sala pasaulyje. Airija yra padalinta į dvi atskiras dalis: RespublikaAirijos ir Šiaurės Airija. Airijos Respublika yra nepriklausoma valstybė, o Šiaurės Airija yra Respublika a href="/Jungtine_Karalyste">Jungtinė Karalystė.

Airijos yra parlamentinė demokratija ir EuroposSąjungos narys. Tai išsivysčiusi šalis su aukštu pragyvenimo lygiu ir modernia ekonomika. Šalis yra žinoma dėl savo gyvybingos kultūros, kuri apima tradicinę muziką, literatūrą ir meną. Jis taip pat žinomas dėl nuostabių kraštovaizdžių, įskaitant kalvotas kalvas, vešlius žalius laukus ir raižytas pakrantes.

Airijoje gyvena maždaug 4,9 mln. žmonių. Dauguma gyventojų yra Romos katalikai, o anglų kalba yra oficiali kalba. Taip pat kalbama airių kalba, kuri yra pirmoji oficialioji Respublikos Airijos kalba.

ekonomika href="">Airija daugiausia remiasi paslaugomis, o didžiausias sektorius yra finansinės paslaugos. Kiti svarbūs sektoriai yra žemės ūkis, gamyba ir turizmas. Šalis yra pagrindinė vaistų, medicinos prietaisų ir programinės įrangos eksportuotoja.

Airija turi ilgą ir turtingą istoriją, o žmonių gyvenama vieta siekia Akmenį. Amžius. Šalyje gyveno keltai, vikingai ir normanai, o nuo XII amžiaus ji yra Jungtinės Karalystės dalis. 1922 m. buvo įkurta Airijos Respublika ir nuo tada šalis yra nepriklausoma valstybė.

< a href="">Airija yra graži ir gyvybinga šalis, turinti turtingą kultūrą ir istoriją. Tai moderni ir klestinti tauta bei Europossąjungos narė. Šalis garsėja nuostabiais kraštovaizdžiais, gyva kultūra ir draugiškais žmonėmis. Airija yra puiki vieta aplankyti ir tikrai suteiks nepamirštamų įspūdžių.