DApps

DApps yra decentralizuotos programos, veikiančios paskirstytame kompiuterių tinkle. Jie yra atvirojo kodo, savarankiški ir skatinami žetonų ar kitų skaitmeninių išteklių.

DApps

DApps arba Decentralized Applications yra programos, veikiančios paskirstytoje kompiuterinėje sistemoje, pvz., blokų grandinėje. Skirtingai nuo tradicinių programų, DApps valdo ne vienas subjektas, o veikia kompiuterių tinklas. Tai leidžia sukurti saugesnę ir skaidresnę sistemą, nes duomenys saugomi paskirstytoje knygoje ir jų negali manipuliuoti vienas

DApps paprastai yra atvirasis šaltinis, tai reiškia, kad kiekvienas gali peržiūrėti ir keisti kodą. Tai leidžia labiau bendradarbiauti kūrimo procesą, nes kūrėjai gali dirbti kartu, kad patobulintų programą. Be to, DApps dažnai skatinamos, o tai reiškia, kad naudotojams už indėlį į tinklą atlyginama.

DApps tampa vis populiaresnės, nes siūlo daug pranašumų, palyginti su tradicinės programos. Jie yra saugesni, nes duomenys saugomi paskirstytoje knygoje ir jų negali manipuliuoti vienas subjektas. Be to, jie yra skaidresni, nes kiekvienas gali peržiūrėti ir keisti kodą. Galiausiai, jie dažnai skatinami, o tai reiškia, kad naudotojams už indėlį į tinklą atlyginama.

Apskritai DApps yra revoliucinis naujas programų kūrimo būdas. Jie turi daug pranašumų, palyginti su tradicinėmis programomis, pvz., padidintą saugą, skaidrumą ir paskatinimą. Technologijoms toliau tobulėjant, tikėtina, kad DApps ateityje taps dar populiaresnis.