IPhone

„IPhone“ yra išmaniųjų telefonų linija, kurią sukūrė ir parduoda Apple Inc. Ji veikia su Apple. s iOS mobilioji operacinė sistema ir yra populiariausias išmanusis telefonas pasaulyje.

IPhone

„iPhone“ yra išmaniųjų telefonų linija, kurią sukūrė ir parduoda Apple Inc. Jis veikia su iOS a> mobiliąją operacinę sistemą ir pirmą kartą buvo išleistas 2007 m. „iPhone“ tapo vienu populiariausių ir atpažįstamiausių plataus vartojimo elektronikos gaminių pasaulyje ir jam priskiriama revoliucija išmaniųjų telefonų pramonėje.

iPhone jutiklinio ekrano įrenginys su dideliu didelės raiškos ekranu ir virtualia klaviatūra. Jį maitina pagal užsakymą sukurtas Apple A serijos procesorius ir yra įvairių funkcijų, įskaitant kamerą, GPS ir prieigą prie programėlės. Parduotuvė. „iPhone“ taip pat turi įvairių jutiklių, įskaitant akselerometrą, giroskopą ir artumo jutiklį.

„iPhone“ buvo giriamas už dizainą, vartotojo sąsają ir bendrą vartotojo patirtį. Jis buvo įvertintas už kelių palietimų gestų, pvz., prispaudimo, naudojimo populiarumą, ir buvo giriamas už intuityvią vartotojo sąsają. „iPhone“ taip pat buvo giriamas už fotoaparatą, kuris buvo giriamas dėl vaizdo kokybės ir naudojimo paprastumo.

„iPhone“ buvo labai sėkmingas Apple, ir padėjo įkurti bendrovę kaip buitinės elektronikos pramonės lyderę. Tai buvo priskiriama revoliucijai išmaniųjų telefonų pramonėje ir buvo pagrindinis Apple sėkmės variklis. „IPhone“ taip pat prisidėjo prie mobiliųjų programų pramonės kūrimo ir buvo pagrindinis Apple sėkmės mobiliojo ryšio rinkoje variklis.

iPhone buvo didžiulė Apple sėkmė ir padėjo įmonei įsitvirtinti kaip buitinės elektronikos pramonės lyderė. Tai buvo priskiriama revoliucijai išmaniųjų telefonų pramonėje ir buvo pagrindinis Apple sėkmės variklis. „IPhone“ taip pat prisidėjo prie mobiliųjų programų pramonės kūrimo ir buvo pagrindinis Apple sėkmės mobiliojo ryšio rinkoje variklis. „IPhone“ tapo vienu populiariausių ir atpažįstamiausių plataus vartojimo elektronikos gaminių pasaulyje ir jam buvo priskiriama revoliucija išmaniųjų telefonų pramonėje.