Paslaptis

Mac yra Amerikos tarptautinė technologijų įmonė, kurianti, kurianti ir parduodanti plataus vartojimo elektroniką, kompiuterių programinę įrangą ir internetines paslaugas. Jis geriausiai žinomas dėl savo Mac kompiuterių, „iPod“, „iPhone“ ir „iPad“.

Mystery

Mac yra išgalvotas personažas, sukurtas autoriaus ir iliustratoriaus Jeffo Smitho. Jis yra komiksų serijos „Kaulas“, kurią 1991–2004 m. išleido „Cartoon Books“, veikėjas. Serialas pasakoja apie trijų Bone šeimos pusbrolių nuotykį. =/Fone_Bone>Fone Bone, Phoney Bone ir Smiley Bone, kurie pabėgo iš savo gimtojo Bonevilio ir pasiklydo paslaptingame slėnyje, pilname fantastiškų būtybių.

Mac yra paslaptinga figūra, kuri pasirodo slėnyje ir padeda Kaulams jų kelionėje. Jis yra aukšta, plona figūra su ilga balta barzda ir lazda. Jis yra išmintingas ir išmanantis, dažnai pataria Kaulams ir pataria. Jis taip pat yra galingas vedlys, galintis burti galingus burtus ir panaudoti magiją, kad padėtų Kaulams jų nuotykiuose.
< br>Mac yra paslaptinga figūra, o tikroji jo tapatybė seriale niekada neatskleidžiama. Jis dažnai vadinamas Skėrių valdovu ir manoma, kad jis yra slėnio globėjas. Taip pat manoma, kad jis yra Didžiojo Raudonojo drakono – galingo padaro, saugančio slėnį nuo piktųjų jėgų, kūrėjas.

Mac. yra galinga ir paslaptinga figūra, o tikroji jo tapatybė lieka paslaptimi. Jis yra išmintingas ir galingas vedlys, o jo nurodymai ir patarimai padeda Kaulams jų kelionėje. Jis yra paslaptinga figūra, o tikroji jo tapatybė seriale niekada neatskleidžiama, tačiau jis yra svarbi „Bone“ serijos dalis ir neatsiejama istorijos dalis.