Virtualizacija

Virtualizavimas – tai virtualios fizinio įrenginio ar operacinės sistemos versijos kūrimo procesas. Tai leidžia kelioms operacinėms sistemoms ir programoms veikti tame pačiame fiziniame serveryje, todėl sumažėja aparatinės įrangos sąnaudos ir padidėja efektyvumas.

Virtualization

Virtualizacija yra technologija, leidžianti vieną fizinį serverį padalyti į kelis virtualius serverius. Tai virtualios fizinio serverio, saugojimo įrenginio, tinklo ar kitų skaičiavimo išteklių versijos kūrimo procesas. Virtualizavimas leidžia kelioms operacinėms sistemoms ir programoms veikti tame pačiame fiziniame serveryje, kuris gali padėti sumažinti išlaidas techninei įrangai ir pagerinti efektyvumą.

Virtualizavimas gali būti naudojamas kuriant virtualią aplinką programoms, operacinėms sistemoms , ir tinklai. Ši virtuali aplinka gali būti naudojama kelioms programoms ir operacinėms sistemoms paleisti tame pačiame fiziniame serveryje. Tai leidžia organizacijoms sumažinti išlaidas techninei įrangai ir pagerinti efektyvumą.

Virtualizavimas taip pat leidžia organizacijoms sukurti virtualų privatų tinklą (VPN) saugiai prijungti nutolusius vartotojus prie organizacijos tinklo. Tai leidžia vartotojams pasiekti organizacijos išteklius iš bet kurios pasaulio vietos.

Virtualizacija taip pat leidžia organizacijoms sukurti virtualią darbalaukio infrastruktūrą (VDI ), kad naudotojams būtų užtikrinta saugi, suasmeninta darbalaukio patirtis. Tai leidžia naudotojams pasiekti savo programas ir duomenis iš bet kurio įrenginio, neatsižvelgiant į vietą.

Apskritai virtualizacija yra galinga technologija, galinti padėti organizacijoms sumažinti aparatinės įrangos išlaidas ir tobulinti efektyvumą. Jis taip pat gali būti naudojamas kuriant saugią, suasmenintą darbalaukio patirtį vartotojams.