Charlesas Bergstresseris

Charles Bergstresser yra Amerikos verslininkas ir investuotojas. Jis yra privataus kapitalo įmonės „The Carlyle Group“ įkūrėjas ir vadovaujantis partneris.

Charles Bergstresser

Charles Bergstresser yra amerikiečių verslininkas ir verslininkas, geriausiai žinomas dėl T. Rowe Price, vienos didžiausių pasaulyje turto valdymo įmonės. Jis gimė 1891 m. Baltimorėje, Merilando valstijoje, ir įstojo į Merilendo universitetą, College Park, kur įgijo ekonomikos laipsnį. Baigęs koledžą, jis dirbo biržos makleliu ir galiausiai tapo partneriu T. Rowe Price & Co. brokerių įmonėje Baltimorėje.

1937 m. Bergstresseris ir jo partneriai įkūrė T. Rowe Price Associates, Inc. , kuri greitai tapo viena sėkmingiausių turto valdymo įmonių pasaulyje. Bergstresseriui vadovaujant, iki jo mirties 1971 m. įmonė išaugo ir valdė daugiau nei 100 mlrd. fondas Jungtinėse Valstijose 1940 m.

Per visą savo karjerą Bergstresseris tvirtai pasisakė už diversifikavimo ir ilgalaikio svarbą. investuoti. Jis taip pat buvo filantropas, aukojęs daugeliui labdaros ir švietimo įstaigų. Jis buvo įtrauktas į Investicijų šlovės muziejų 2002 m.