Laris Peidžas

Larry Page yra amerikiečių kompiuterių mokslininkas ir interneto verslininkas, 1998 m. kartu su Sergey Brin įkūręs Google. Jis yra Alphabet Inc generalinis direktorius. ., pagrindinė „Google“ įmonė, ir yra vienas turtingiausių pasaulio žmonių.

Page gimė East Lansing mieste, Mičigano valstijoje 1973 m. Jis įstojo į Mičigano universitetą, kur įgijo kompiuterių bakalauro laipsnį. inžinerija. Tada jis įstojo į Stanfordo universitetą, kur įgijo mokslų magistro ir daktaro laipsnį. Informatikos srityje.

Page ir Brinas susitiko Stanforde ir pradėjo dirbti su paieškos sistema, pavadinta BackRub. 1998 m. jie įkūrė „Google“, kuri greitai tapo populiariausia paieškos sistema pasaulyje. Page ėjo „Google“ generalinio direktoriaus pareigas 2001–2015 m., kai atsistatydino ir tapo „Alphabet Inc.“, pagrindinės „Google“ įmonės, generaliniu direktoriumi.

Page yra tvirtas technologinių naujovių< gynėjas. /a> ir dalyvavo daugelyje filantropinių iniciatyvų. Jis yra X prizo fondo, skatinančio technologinę pažangą, valdybos narys ir paaukojo milijonus dolerių įvairiems tikslams.

Page taip pat yra aistringas investuotojas ir yra investavęs į daugybę įmonių, įskaitant „Tesla“. Motors ir Uber. Jis tvirtai tiki
technologijų galia pagerinti žmonių gyvenimą ir yra sakęs, kad nori panaudoti savo turtus, kad pasaulis taptų geresnis.