Paulius Millsap

Paul Millsap yra profesionalus amerikiečių krepšinio žaidėjas, šiuo metu žaidžiantis Nacionalinio krepšinio Denverio Nuggets komandoje. a> asociacija (NBA). Jis keturis kartus yra NBA Visų žvaigždžių ir buvo paskirtas į All-NBA< /a> Trečioji komanda 2015 m.

Paul Millsap

Paul Millsap yra profesionalus amerikiečių krepšinio žaidėjas, šiuo metu žaidžiantis Nacionalinio krepšinio Denverio Nuggets komandoje. a> asociacija (NBA). Jis gimė 1985 m. vasario 10 d. Monroe, Luizianoje ir lankė Luisianos technikos universitetą.

Millsap buvo parengtas Utah Jazz< /a> antrajame 2006 m. NBA naujokų biržos rate. Jis greitai įsitvirtino kaip pagrindinis „Jazz“ žaidėjas ir 2007 m. buvo paskirtas į NBA antrąją visų naujokų komandą. Jis taip pat buvo paskirtas į NBA antroji visos gynybos komanda 2009 ir 2010 m. 2013 m. jis buvo paskelbtas NBA Visų žvaigždžių pirmą kartą.

Millsap per visą savo karjerą nuolat kėlė double-double grėsmę ir yra žinomas dėl savo sugebėjimų pelnyti įvartį, atkovoti kamuolius ir apsiginti . Jis taip pat yra labai efektyvus šaulys, o karjeros metimo įvarčių procentas yra 0,504. Jis taip pat yra labai universalus žaidėjas ir gali žaisti tiek jėgos puolėjo, tiek centro pozicijoje.

Millsap buvo pagrindinis Denverio „Nuggets“ žaidėjas nuo tada, kai 2017 m. pasirašė sutartį su komanda. Jis buvo lyderis. aikštėje ir padėjo komandai patekti į atkrintamąsias per kiekvieną iš trijų sezonų su komanda. 2019 m. jis taip pat antrą kartą buvo paskelbtas NBA Visų žvaigždžių.

Millsap yra ketvertas - NBA Visų žvaigždžių, du kartus NBA visos gynybos antra Komandos pasirinkimas ir vienkartinis NBA visų naujokų antrosios komandos pasirinkimas. Jis taip pat du kartus buvo apdovanotas NBA bendruomenės asistento apdovanojimu ir buvo paskelbtas NBA labiausiai patobulėjusiu žaidėju 2013 m. Jis yra vienas gerbiamiausių žaidėjų NBA ir yra lyderis tiek aikštėje, tiek už jos ribų.