Vokietija

Vokietija yra šalis, esanti Vidurio Europoje. Tai daugiausiai gyventojų turinti Europos Sąjungos valstybė narė ir didžiausia ekonomika Europoje.

Germany

Vokietija yra šalis, esanti Vidurio Europoje. Ji ribojasi su dar devyniomis šalimis, įskaitant Prancūziją, Lenkija ir Čekiją . Vokietija yra daugiausiai gyventojų turinti Europos Sąjungos šalis, kurioje gyvena daugiau nei 82 mln. Tai taip pat didžiausia ekonomika Europoje ir ketvirta pagal dydį pasaulyje.

Vokietija yra federalinis parlamentas respublika, turinti tvirtas demokratines tradicijas. Šalis yra padalinta į 16 valstijų, kurių kiekviena turi savo vyriausybę ir įstatymus. Federalinė vyriausybė yra įsikūrusi Berlyne, Vokietijos sostinėje.

Vokietija< /a> yra didelė ekonominė galia, joje įsikūrusios kai kurios didžiausių pasaulio kompanijų, pvz., Volkswagen, Siemens ir < a href="/BMW">BMW. Šalis taip pat pirmauja mokslo ir technologijų srityje, joje įsikūrę kai kurie prestižiškiausi pasaulio universitetai.

Vokietija yra svarbus kultūros centras, kuriame gausu istorija ir gyvybinga kultūra. Šioje šalyje gyvena kai kurie žymiausi pasaulio kompozitoriai, rašytojai ir menininkai , ir yra žinomas dėl savo alaus, dešrų ir pyragaičių.

Vokietija yra pagrindinė tarptautinių reikalų dalyvė ir yra Jungtinių Tautų, <...> a href="/Europos_SAjunga">Europos Sąjunga ir G7. Šalis taip pat labai prisideda prie tarptautinės pagalbos ir vystymosi bei yra kovos su klimato kaita lyderė.

Vokietija yra įvairi ir gyvybinga šalis, turinti turtinga istorija ir kultūra. Ji yra pagrindinė ekonominė ir politinė galia bei mokslo ir technologijų lyderė. Vokietija yra pagrindinė tarptautinių reikalų dalyvė ir labai prisideda prie tarptautinės pagalbos ir vystymosi.